Mengapa Memilih Kami?
Kami mempunyai pengalaman perkhidmatan yang kaya dan teknologi penyelidikan dan pembangunan.
Rantaian bekalan yang stabil
Mempunyai pek bateri kami sendiri dan kilang penyongsang dengan lebih daripada 3GWh Li - pek bateri FEPO4 dan kapasiti inverter 100000.
Perkhidmatan tempatan
Pejabat cawangan, pusat teknikal dan gudang di pasaran utama untuk menampung kawasan sekitar 200-300 kilometer.
Terima penyesuaian
Menyokong OEM dan ODM untuk pelanggan strategik, pelanggan dengan idea yang sama, dan pelanggan yang mencapai MOQ.
Cemerlang selepas - perkhidmatan jualan
Pasukan Perkhidmatan & Teknikal lebih daripada 90 orang memberikan bantuan tepat pada masanya, latihan produk dan sokongan teknikal tapak -.
Pasukan R & D yang kuat
Pasukan R & D lebih daripada 30 profesional, yang mempunyai pengalaman R & D lebih dari 10 tahun di syarikat -syarikat teratas dalam industri.
Terma pembayaran yang kompetitif
Menyokong pelbagai kaedah pembayaran, seperti T/T, L/C, PayPal, Alipay dan sebagainya.
Data teknikal
|
Model |
Mars-5G1-Le |
Mars-6G1-Le |
Mars-8g1-le |
Mars-10g1-le |
Mars-12g1-le |
Mars-14g1-le |
|
Input bateri |
||||||
|
Jenis bateri |
Lead - asid atau li - lon |
|||||
|
Julat Voltan Bateri (V) |
40-60 |
|||||
|
Maks. Caj semasa (a) |
120 |
130 |
200 |
220 |
250 |
280 |
|
Maks. Semasa pelepasan (a) |
120 |
130 |
200 |
220 |
250 |
280 |
|
Kurva mengecas |
3 peringkat / penyamaan |
|||||
|
Sensor suhu luaran |
Pilihan |
|||||
|
Strategi pengecasan untuk bateri ion li - |
Self - Adaptasi kepada BMS |
|||||
|
Input String PV |
||||||
|
Maks. Kuasa Input DC (W) |
7,500 |
9,000 |
12,000 |
15,000 |
18,000 |
20,000 |
|
Voltan input PV (v) |
650 (160~800) |
|||||
|
Julat MPPT (V) |
200~700 |
|||||
|
Julat voltan DC beban penuh (V) |
260~650 |
|||||
|
Mula - Voltan UP (v) |
160 |
|||||
|
Semasa input PV (a) |
17+17 |
17+17 |
17+17 |
26+17 |
26+17 |
26+17 |
|
Maks. PV ISC (A) |
20+20 |
20+20 |
20+20 |
34+20 |
34+20 |
34+20 |
|
Bilangan pelacak MPPT |
2 |
|||||
|
Bilangan rentetan setiap pelacak MPPT |
1+1 |
1+1 |
1+1 |
2+1 |
2+1 |
2+1 |
|
Output AC |
||||||
|
Output AC dan Kuasa UPS (W) |
5,000 |
6,000 |
8,000 |
10,000 |
12,000 |
14,000 |
|
Maks. Kuasa output ac (w) |
6,000 |
7,200 |
9,600 |
12,000 |
13,200 |
15,400 |
|
Kekuatan Puncak (Off Grid) |
2 kali kuasa dinilai, 10s |
1.8 kali kuasa dinilai, 10s |
||||
|
Output AC dinilai arus (a) |
7.6/7.3 |
9.1/8.7 |
12.1/11.6 |
15.2/14.5 |
18.2/17.4 |
21.1/20.3 |
|
Maks. Semasa AC (a) |
11.4/10.9 |
13.6/13 |
18.2/17.4 |
22.7/21.7 |
27.3/26.1 |
27.6/26.4 |
|
Maks. Passthrough AC berterusan (A) |
30 |
30 |
30 |
50 |
50 |
50 |
|
Faktor kuasa |
0.8 menuju 0.8 ketinggalan |
|||||
|
Kekerapan output dan voltan (v) |
50/60Hz, 380/400VAC (Fasa Triple) |
|||||
|
Jenis Grid |
Tiga fasa |
|||||
|
Penyimpangan harmonik semasa |
Thd<3% (Linear load<1.5%) |
|||||
|
Kecekapan |
||||||
|
Maks. Kecekapan |
97.90% |
|||||
|
Kecekapan euro |
97.00% |
|||||
|
Kecekapan MPPT |
99.90% |
|||||
|
Perlindungan |
||||||
|
Bersepadu |
Perlindungan Lightning Input PV, anti - perlindungan pulau, PV String input perlindungan polariti terbalik, pengesanan perintang penebat, unit pemantauan semasa sisa, output ke atas perlindungan semasa, output perlindungan pendek |
|||||
|
Pengesanan kesalahan PV arka |
Pilihan |
|||||
|
Output atas perlindungan voltan |
Jenis DC Type II/AC III |
|||||
|
Pensijilan dan piawaian |
||||||
|
Peraturan Grid |
CEI 0 - 21, Vde - AR-N 4105, NRS 097, IEC 61727, G99, G98, VDE 0126-1-1, RD 1699, C10-11 |
|||||
|
Peraturan keselamatan |
IEC/EN62109-1, IEC/EN62109-2 |
|||||
|
EMC |
IEC/EN 61000-6-1, IEC/EN 61000-6-2, IEC/EN 61000-6-3, IEC/EN 61000-6-4 |
|||||
|
Data umum |
||||||
|
Julat suhu operasi (ijazah) |
-45 ~ 60, > 45 derating |
|||||
|
Penyejukan |
Penyejukan pintar |
|||||
|
Kebisingan (DB) |
Kurang daripada atau sama dengan 45 |
|||||
|
Komunikasi dengan BMS |
RS485, boleh |
|||||
|
Berat (kg) |
38 |
40 |
42 |
44 |
44 |
45 |
|
Dimensi (mm) |
510WX630HX290D |
|||||
|
Ijazah perlindungan |
IP65 |
|||||
|
Gaya pemasangan |
Dinding - dipasang |
|||||
Butiran Produk
Tenaga yang berbeza memenuhi sebahagian besar senario. Kami menyediakan - pemasangan laman web dan perkhidmatan panduan penggunaan, menjadikannya mudah untuk anda membeli dan menggunakannya.



Pengenalan Produk
Sekiranya anda mempunyai sebarang pertanyaan semasa proses penyemakan imbas, sila hubungi kami dan berkomunikasi dengan kami pada bila -bila masa.

100% output tidak seimbang
ZDX Tiga fasa penyongsang hibrid menyokong 100%output tidak seimbang, membolehkan pengagihan kuasa yang cekap merentas semua fasa. Setiap fasa boleh memberikan output maksimum sehingga 5kW, memberikan fleksibiliti dan prestasi optimum.

Port input ac bebas untuk penjana diesel
ZDX Tiga fasa penyongsang hibrid mempunyai port input AC bebas yang direka khusus untuk sambungan ke penjana diesel. Ini membolehkan integrasi kuasa sandaran yang lancar dari penjana apabila diperlukan.
Kes permohonan
Kami telah berkhidmat beribu -ribu pelanggan dan mempunyai pengalaman perkhidmatan yang kaya.

Kes Pemasangan Afrika Selatan
Sistem Penyimpanan Tenaga Suria 12KW di Afrika Selatan

Kes pemasangan Lebanon
Sistem Penyimpanan Tenaga Suria 12KW di Lubnan
FAQ - soalan dan jawapan yang paling kerap
Jika anda ingin mencari kami, anda boleh mencari kata kunci: penyongsang hibrid terbaik untuk panel solar; penyongsang hibrid solar terbaik untuk rumah; membeli penyongsang solar hibrid; Conext SW Solar Hybrid Inverter System 120 240 v; Konsul Neowatt Hybrid Solar Inverter; inverter hibrid solar DIY; EPS solar hibrid penyongsang; EVVO Hybrid Solar Inverter Price; Firestar Hybrid Solar Inverter; lima bintang 5kva PWM 48V solar hibrid solar; Fivestar 3KVA 3KW PWM 24V Solar Hybrid Inverter; Flinfuzion MPPT Solar Hybrid Inverter 3KVA 3KW 24V; penyongsang hibrid solar genus; HSI ditambah penyongsang solar hibrid; Hibrid Grid Tie Solar Inverter.
Cool tags: Inverter Suria Hibrid 48V, China Hybrid Solar Inverter 48V Pengilang, Pembekal, Kilang







